Hybryda o Wysokich Osiągach Poznaj Mercedes-AMG GT 63 S E Performance

Chociaż niektóre modele samochodów są bardzo drogie, to warto poznać ich parametry i estetykę. Informacji o prezentowanym samochodzie jest sporo, bo sporo oferuje, a jako hybryda ma wiele możliwości. Takie zestawienie pozwala dopasować samochód do własnych preferencji. Kolorów i ich odcieni oferta przedstawia aż nadmiernie dużo. Zobacz jak działa jeden z najbardziej sportowo wyglądających modeli Mercedesa.

Prezentowany model z Affalterbach to atrakcyjny samochód hybrydowy, który jest najmocniejszym do tej pory ze wszystkich samochodów tego rodzaju. Jako hybryda potrafi osiągać bardzo wysokie prędkości.
Do najbardziej ciekawych informacji na temat Mercedes-AMG GT 63 S E Performance należą, m.in.: sportowe opony, które nadają samochodowi sznytu szybkości i elegancji zarazem (miłośnicy sportowych aut wiedzą o co chodzi), dobrze dopasowane pasy bezpieczeństwa, które nie uciskają za mocno ale chronią, podsufitka z mikrofibry DINAMICA w kolorze czarnym.
Wyobraź sobie jazdę samochodem luksusowo wykończonym materiałami z mikrofibry i skóry. Zasiadasz za kierownica samochodu w kolorze czerwieni rubelitu. Grube opony zapewniają tobie przyczepność nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Sylwetka samochodu sportowego wzbudza zachwyt u płci przeciwnej i zazdrość innych mężczyzn. Taki samochód to atrakcja sama w sobie, a jazda w nim przypomina luksusową wycieczkę do tropików.


Można wybrać spośród kilku opcji, które różnią się w zakresie wyposażenia: pamięci ustawień foteli, ochrony przed kradzieżą, nagłośnienia oraz tapicerki ze skóry nappa albo dodatkowo jeszcze: pakiet wielokonturowych foteli, wyświetlacza head-up, klimatyzacji THERMOTRONIC, wentylowania przednich foteli, asystenta całego wnętrza. Samochód w Polsce ma kosztować niecały milion złotych. To cała gama opcji prezentowanej hybrydy.
Ekskluzywna tapicerka zachęca do zasiadania za kółkiem Mercedes-AMG GT 63 S E Performance. Kokpit a najnowszą technologią zachęca do jazdy. Moc systemowa tego samochodu to 620 kW (834 KM), a max. momentu obrotowego wynosi 1400 Nm. Takie zestawienie osiągów pozwalana na przyspieszenie do 100 km/h w niecałe 3 sekundy. Całość przyspieszenia może wynosić nawet 316 km/h. Mercedes-AMG GT Coupe oferuje model z czterema drzwiami, dzięki czemu gwarantuje możliwość indywidualnego dopasowania i luksusu.


Wiele możliwości jakie oferuje Mercedes-AMG GT Coupe wskazuje na jego ekskluzywność. Mimo, że jest to typ samochodu sportowego, to można poczuć w nim luksus. Dopasowane do preferencji kupującego kolory i materiały pozwalają na stworzenie unikatowego wnętrza dla własnej przyjemności. Jazda takim samochodem należy do niezwykle przyjemnych. Zapłacić za ten luksus trzeba niecały milion złotych.
Źródło: motofakty.

1 thought on “Hybryda o Wysokich Osiągach Poznaj Mercedes-AMG GT 63 S E Performance

  1. Samochód robi wrażenie. 834 KM to nie są żarty. Maszyna ma moc, którą trzeba potrafić okiełznać.

Comments are closed.