Samochód o Powiększonym Wnętrzu Poznaj Skoda Fabia Monte Carlo

Wnętrze tego samochodu zaskoczy niejednego miłośnika motoryzacji. Czerwone listwy wprowadzono gdzieniegdzie do wnętrza samochodu i kierownica sprawiają wrażenie samochodu sportowego. Jednak nic mylnego jest to samochód lifestylowy, którego producent wyposażył w elementy auta sportowego. Konie mechaniczne samochodu oscylują od 80 do 150, a więc standardowo z domieszką ekstrawagancji.

Czwarta generacja Skody Fabia dała do odmiany Monte Carlo swoje najlepsze mechanizmy. Jest to samochód zarówno elegancki jak i sportowy.
Podstawą całego mechanizmu Skody Fabii Monte Carlo jest modułowa platforma MQB-A0 Grupy Volkswagen. Grill skody jest czarny, przednie i tylne spojlery i dyfuzor również są czarne, a obręcze kół mają średnicę od 16 do 18 cali. Reflektory wyposażono w LED, a do całości dołączono światła przeciwmgielne.


Zasiadasz za kółkiem samochodu, którego wyposażenie mówi ci, że możesz rozpędzić się na trasie wykorzystując 150 KM. Sprawdzasz jak działają hamulce i czy rzeczywiście masz tyle poduszek, co napisano w dokumentacji. Funkcje bezpieczeństwa dodają tobie wyobraźni i jedziesz spokojnie w świetnie wykończonym sportowym wnętrzu tego auta. Mijasz piękne krajobrazy, a świadomy ogromnego grilla Skody nie boisz się pijanych kierowców. Trzymasz trójramienną kierownicę, która pozwala na optymalne kierowanie nawet przy ostrych zakrętach. Jazda tym samochodem to prawdziwy dreszczyk emocji i pasji do manewrowania między zakrętami.


2011 rok produkcji to zaledwie 10 lat na rynku, tak powstawała wersja sportowo-lifestylowa Skody Fabii. Monte Carlo to nazwa wywodząca się z wyścigów sportowych aut.
Jedną z najbardziej wyróżniających się cech tego modelu Skody Fabia jest powiększone wnętrze. Sportowe fotele zapewniają optymalne siedzisko dla kierowcy, przy okazji nadają wnętrzu smaczku sportowego ducha. Jako, że producent wyposażył samochód w trójramienną kierownicę, również i ona nadaje wnętrzu charakteru sportowego. Jest ona wielofunkcyjna, a materiałami jej wykonania są skóra z przeszyciami. Chociaż wyposażenie wnętrza jest standardowe to dodano również nowe oświetlenie Ambiente LED, które podświetla na czerwono konsolę. Kierowca może sobie włączyć nowoczesny system infotainment albo wiele funkcji bezpieczeństwa i komfortu.
Najbardziej ważnymi danymi technicznymi tego samochodu są: trzycylindrowy silnik 1.0 MPI (80 KM), 1.0 TSI (110 KM) i czterocylindrowy 1,5 TSI o mocy 110 kW (150 KM).
W ramach bezpieczeństwa wyposażono Skodę Fabia Monte Carlo w poduszki powietrzne, nie tylko dla kierowcy ale również dla pasażera z przodu pojazdu. Oprócz ich przedniej wersji są również poduszki powietrzne boczne. Do zestawu dołączono zaczepy ISOFIX I Top Tether na przednim siedzeniu pasażera oraz na zewnętrznych tylnych siedzeniach.


Dzięki modelowni Skoda Fabia Monte Carlo kierowca będzie miał poczucie pełnej kontroli. Trójramienna kierownica i dobrze dobrane opony sprawiają, że ostre zakręty nie są straszne przy rozpędzeniu się z 80 KM. Sportowy charakter wnętrza uzupełnia ten lifestylowy samochód.
Źródło: motofakty.

1 thought on “Samochód o Powiększonym Wnętrzu Poznaj Skoda Fabia Monte Carlo

  1. Nie sądziłem, że skoda jest w stanie wyprodukować samochód o tak atrakcyjnym, sportowym wyglądzie. Mnie się podoba!

Comments are closed.